FAQ – Tutaj znajdziecie państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jak długo trwa kurs prawa jazdy?
Kurs prawa jazdy trwa ok 2,5 miesiąca

Czy w trakcie trwania kursu kursant ponosi jakieś dodatkowe opłaty niewyszczególnione w opisie?
Nie, cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Zostały już w nią wliczone wszystkie opłaty

OBSŁUGA SAMOCHODU TOYOTA YARIS 1.3

Zbiornik płynu do spryskiwaczy

Aby sprawdzić poziom płynu do spryskiwaczy otwieramy korek zbiornika i sprawdzamy czy widać lustro płynu lub wody, jeżeli nie widać dolewamy do pełna. Natomiast za pomocą spryskiwaczy możemy sprawdzić czy płyn znajduje się w zbiorniku.

Olej silnikowy

Aby sprawdzić poziom oleju w silniku silnik powinien być zimny a samochód powinien stać na równej powierzchni. Wyciągamy miarkę poziomu oleju przecieramy wkładamy ponownie następnie wyciągamy. Poziom oleju powinien wskazywać między minimum a maksimum jeżeli jest poniżej minimum to dolewamy oleju takiego samego jaki znajduje się w silniku lub zalecany przez producenta.

Zbiornik płynu hamulcowego

Na zbiorniku znajduje się poziom minimum i maksimum. Poziom płynu powinien wskazywać pomiędzy minimum a maksimum jeżeli jest poniżej to dolewamy płynu hamulcowego takiego jaki znajduje się w zbiorniku lub zalecany przez producenta.

Zbiornik wyrównawczy płynu chłodzącego

Tutaj znajduje się zbiornik wyrównawczy płynu chłodzącego, poziom powinien wskazywać pomiędzy minimum a maksimum – jeżeli jest poniżej minimum to uzupełniamy płynem jaki znajduje się w zbiorniku lub zalecanym przez producenta.

Szukasz sprawdzonej szkoły jazdny?